Zostań

Naszym fanem

Zobacz naszego FB - ponad 40 tys fanów

Zobacz
Twój login

Usługa dodatkowa

Wykańczanie wnętrz

Przygotowanie projektu aranżacji wnętrza, zakup dobrej jakości materiałów budowlanych, wybór najlepszych mebli, a do tego przeprowadzenie wszystkich prac wykończeniowych - dzięki naszej kompleksowej ofercie można cieszyć się mieszkaniem swoich marzeń, płacąc za jedną tylko usługę, która zakończona zostaje wystawieniem aż 2-letniej gwarancji.

O usłudze

Tak w ogromnym skrócie prezentuje się oferta przygotowana przez naszą firmę Perfect Construction. Wieloletnie doświadczenie na rynku, profesjonalne podejście do każdego zlecenia, a do tego stawianie na świetny zespół pracowników sprawiają, że możemy pochwalić się ogromnym zaufaniem i naprawdę rozbudowanym już portfolio. Oferujemy kompleksowe wykańczanie wnętrz na terenie Warszawy I Trójmiasta, bazując na 3 podstawowych pakietach, które opiewają aż na 9 wspaniałych stylach aranżacji wnętrz.

Przygotowywanie mieszkań pod klucz

W jednym pakiecie usługowym, niezależnie od tego, która konkretnie opcja zostanie wybrana, zrealizujemy zawsze pełne remonty i wykończenia, zajmiemy się pracami projektowymi i wieloma innymi powiązanymi zadaniami. W ramach pakietu nasi Klienci mogą liczyć w zakresie jednej stałej ceny na:

 • wykonanie projektów koncepcyjnych oraz wykonawczych,
 • przygotowanie pełnej listy zakupowej, zarówno materiałów budowlanych, jak i mebli oraz całego wyposażenia,
 • zatrudnienie profesjonalnej ekipy budowlanej w cenie,
 • kompleksowe remonty i wykończenia zgodnie z ustalonym harmonogramem,
 • pełne sprzątanie po zakończeniu pracy.

Wykończenie domów w wielu modnych stylach

Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, przygotowaliśmy bardzo rozbudowane pakiety z wieloma stylami wykończenia wnętrz, które bez problemu można dopasować do własnych potrzeb.

Styl klasyczny

Miłośnicy klasyki, ciepłych i naturalnych materiałów, którzy chcą czuć się wyjątkowo w swoich domach, mogą wybrać jeden z następujących pakietów stylistycznych:

 • Classic Vienna – beż, brąz, ecru oraz latte, a do tego dobrej jakości klasyczne materiały, przede wszystkim drewno. Każde mieszkanie wykonane w tym stylu nabierze wyjątkowego charakteru,
 • Glamour Paris – przepych oraz mnóstwo eleganckich dekoracji, klasyczne materiały, bogato zdobione tapety oraz dużo sztukaterii. Pomimo przystępnych cen realizacji tego pakietu, będzie można cieszyć się wyjątkowym charakterem wnętrza, rodem z romantycznego Paryża,
 • Elegant Monaco – meble i wyposażenie z głębokim połyskiem oraz połączenie drewna z naturalnym kamieniem. Szyk i elegancja może stać się motywem przewodnim w każdym domu.

Styl minimalistyczny

Minimalistyczny styl w sposób naturalny idealnie sprawdza się w mieszkaniach o mniejszej przestrzeni, ale dzięki pracy naszych doświadczonych projektantów będzie on tak naprawdę prezentował się wspaniale w każdym domu. Wykończenia wnętrz w tym pakiecie mogą być zrealizowane w trzech różnych stylach:

 • Scandinavian Oslo – chłód i mrok, typowy dla pogody w Skandynawii, stał się inspiracją do tworzenia wnętrz niezwykle ciepłych, wypełnionych bielą i z jak najlepszym dostępem do dziennego światła. Dokładnie tymi cechami inspirujemy się również podczas aranżowania mieszkań naszych Klientów,
 • Minimal Helsinki – prostota, pozbawienie mebli wszelkich uchwytów oraz ukrywanie tego, co nie musi wychodzić na pierwszy plan w wystroju wnętrza. To podstawowe cechy helsińskiego minimalizmu,
 • Westin London – wystrój skromny, ale jednocześnie elegancki oraz funkcjonalny. Każdy może poczuć się jak w prawdziwym, londyńskim apartamencie.

Styl nowoczesny

Nowoczesność to przede wszystkim takie materiały, jak szkło, metal czy kamień, do tego lekkość i prostota mebli, a także pewnego rodzaju minimalizm, dzięki któremu można czuć się we własnym mieszkaniu naprawdę swobodnie. Swoim Klientom możemy zaproponować 3 różne opcje wykończenia pomieszczeń w tym stylu:

 • Modern Barcelona – styl rodem z pięknej Barcelony, a więc eksplozja pastelowych kolorów, nieco kanciaste kształty mebli i mnóstwo równie kwadratowych ozdób odmieni nie do poznania każde wnętrze,
 • Industrial Berlin – idealne rozwiązanie dla osób, które nie boją się prostoty i surowości mebli, a jednocześnie cenią sobie nowoczesne materiały, takie jak metal czy szkło, licząc przy tym na odrobinę minimalizmu.,
 • New Age Tokio – kojarzące się głównie z nowoczesnością Tokio zaskoczy każdą osobę, która szuka odważnych projektów. To niezwykłe połączenie nowych stylów z klasyką, drewna z betonem, stalą i mosiądzem oraz czerni z bielą i różnymi odcieniami szarości.

Indywidualna realizacja projektów

Choć przygotowaliśmy w różnych cenach kilka gotowych już pakietów ze stylami, w jakich możemy wykańczać mieszkania naszych Klientów, to zdecydowanie nie podchodzimy do swojej pracy szablonowo. Do każdego zlecenia przydzielamy specjalistę, który zajmie się w pełni indywidualnym przygotowaniem projektu, biorąc pod uwagę rozkład pomieszczeń w lokalu oraz indywidualne potrzeby Klienta.

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom i zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, udzielając pełnej gwarancji na przeprowadzone prace budowlane czy zakupione meble oraz dodatki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zamów usługę Wykańczanie wnętrz

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz