Zostań

Naszym fanem

Zobacz naszego FB - ponad 40 tys fanów

Zobacz
Twój login

Usługa dodatkowa

Projektowanie wnętrz

Choć wiele osób bardzo ciężko dzisiaj pracuje, spędzając mnóstwo godzin w miejscu swojej pracy, to jednak zdecydowaną większość swojego życia przebywamy w domu. Niezwykle ważne jest więc to, aby mieszkanie stanowiło taką prawdziwą oazę spokoju, miejsce, w którym komfortowo wypoczniemy i które usunie wszelkie bariery, gwarantując funkcjonalność i najwyższy możliwy poziom wygody korzystania z jego przestrzeni.

O usłudze

Wszystkie te cele będzie można zrealizować, zlecając naszej firmie kompleksowe projektowanie wnętrz. Ponad 3-letnie doświadczenie zaowocowało setkami zrealizowanych projektów i ogromną rzeszą zadowolonych klientów. Aranżujemy domy oraz mieszkania na terenie Warszawy naprawdę tanio i w wielu przepięknych stylach, nie tylko nowoczesnych, ale także klasycznych oraz minimalistycznych.

Tanio i profesjonalnie wykonamy projekt wnętrza

Przygotowana przez naszą firmę Perfect Construction oferta została podzielona na 3 odrębne pakiety usługowe, cechujące się różną stylistyką i dające ogromne możliwości do wyboru tego stylu, który najlepiej dopasowany jest do indywidualnych potrzeb:

  • klasyczny,
  • minimalistyczny,
  • nowoczesny.

W ramach tych pakietów możemy zaproponować aż 9 różnorodnych, niezwykle ciekawych i przede wszystkim modnych stylów aranżacji mieszkań:

  • Classic Vienna, Glamour Paris lub Elegant Monaco w ramach pakietu klasycznego,
  • Scandinavian Oslo, Minimal Helsinki bądź Westin London w ramach pakietu minimalistycznego,
  • Modern Barcelona, Industrial Berlin lub New Age Tokio w ramach pakietu nowoczesnego.

Wsparcie najlepszych specjalistów

Istotną zaletą naszej oferty jest to, że każdy z Klientów otrzymuje dedykowanego projektanta, osobę skupioną wyłącznie na tym jednym zleceniu, która nie tylko zajmie się aranżacją wnętrza mieszkania, ale także przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Naturalnie w każdej chwili można konsultować z projektantem wszystkie prowadzone prace, korzystać z profesjonalnego wsparcia i mieć ogromny wpływ na ostateczną wersję projektu, który zawsze dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb.

W naszej firmie Perfect Construction jesteśmy ukierunkowani na potrzeby Klientów, starając się proponować rozwiązania z jednej strony modne i eleganckie, ale także funkcjonalne, aby spędzanie czasu w domu było prawdziwą przyjemnością. Z nami można naprawdę tanio odmienić wygląd wnętrza swojego mieszkania, nie tylko krótko po jego zakupie, ale również w przypadku planowania remontu i kompletnej odmiany stylu, w jakim pomieszczenia zostaną zaaranżowane.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z wszystkimi stylami, w jakich możemy projektować wnętrza mieszkań w Warszawie I Trójmieście oraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania, doradzimy i przede wszystkim bardzo szybko zabierzemy się do pracy, gwarantując terminowość realizacji wszystkich usług.

Zamów usługę Projektowanie wnętrz

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz