Zostań

Naszym fanem

Zobacz naszego FB - ponad 40 tys fanów

Zobacz
Twój login

Usługa dodatkowa

Pakiety wykończeniowe

Kompleksowe wyremontowanie mieszkania lub też urządzenie go bezpośrednio po zakupie, to ogromne wyzwanie logistyczne i przede wszystkim niepewność, czy wybrane do realizacji zadania firmy są na pewno rzetelne i odpowiednio przeprowadzą wszystkie prace.

O usłudze

Oferta przygotowana przez naszą firmę Perfect Construction całkowicie rozwiązuje tej problem, gdyż w jednym pakiecie usługowym zapewniamy pełny zakres prac, poczynając od wykonania samego projektu, przez zakupy materiałów budowlanych oraz mebli, a na pracach remontowych i sprzątaniu kończąc. Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w branży i setkami już zrealizowanych projektów, z których dużą część można poznać już teraz, zaglądając do naszego bogatego portfolio.

Atrakcyjne pakiety wykończeniowe mieszkań

Kierując swoją ofertę do Klientów z Warszawy I Trójmiasta, przygotowaliśmy atrakcyjny zestaw składający się z 3 pakietów stylistycznych. W każdym z nich można wybrać jeden z kilku ciekawych stylów, zawsze modnych i eleganckich, które bardzo łatwo da się dopasować do konkretnych potrzeb, jak i oczywiście do danego domu czy mieszkania.

Podstawowe pakiety wykończeniowe, które znaleźć można w naszej ofercie, to:

  • zestaw klasycznych stylów aranżacji wnętrz,
  • wykończenie minimalistyczne,
  • pakiet stylów nowoczesnych dla odważnych osób.

Proponujemy wyłącznie najciekawsze rozwiązania stylistyczne, które cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem i gwarantują nie tylko piękny wygląd mieszkania, ale także jego ogromną funkcjonalność.

Pełen zakres usług w ramach jednego pakietu

Największą zaletą przygotowanej przez nas oferty jest możliwość połączenia wszystkich prac remontowych czy wykończeniowych w jedną, kompleksową usługę. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają swój czas oraz pieniądze i jednocześnie mają pewność, że korzystają z pomocy najlepszych specjalistów w branży.

Każdy pakiet obejmuje oczywiście przede wszystkim wykonanie projektu. Do tego celu przydzielamy indywidualnie jednego, doświadczonego projektanta, który oprócz wykonania rysunków technicznych zajmie się oczywiście także naszykowaniem całej niezbędnej dokumentacji. Jest on także do dyspozycji Klienta w każdym momencie, służąc swoją poradą i wsłuchując się we wszystkie potrzeby oraz sugestie przekazywane przez zamawiającego.

Zakup niezbędnych mebli oraz wyposażenia

Zależnie od wybranego stylu, w ramach konkretnego pakietu wykończeniowego, zajmujemy się oczywiście przygotowaniem pełnej listy zakupowej, która zawiera między innymi meble, ozdoby, materiały budowlane, oświetlenie i wszystkie inne rzeczy potrzebne do kompleksowego zrealizowania prac.

Pracownicy naszej firmy korzystają wyłącznie z ofert najlepszych producentów, dzięki czemu wysoka jakość mebli czy materiałów budowlanych jest u nas zawsze potwierdzona wydaniem odpowiednich gwarancji.

Kompleksowa realizacja prac budowlanych

W ramach wybranego pakietu wykończeniowego nasi Klienci z Warszawy I Trójmiasta nie muszą zupełnie przejmować się znalezieniem dobrej ekipy remontowej. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy zajmą się wszystkimi niezbędnymi pracami, w tym między innymi:

  • szpachlowaniem oraz malowaniem lub tapetowaniem ścian,
  • montażem podłóg, płytek na ścianach czy wykonaniem instalacji elektrycznej,
  • ustawieniem mebli, montażem armatury łazienkowej, sprzętów kuchennych, oświetlenia i innych elementów z wyposażenia.

W ramach zadań budowlanych realizowane są oczywiście wszystkie czynności z tym powiązane, a więc między inny transport materiałów czy, chociażby utylizacja odpadów, które pojawiają się podczas remontu lub wykańczania mieszkania pod klucz. Wszystkie prace budowlane kończą się wystawieniem aż 2-letniej gwarancji i przeprowadzeniem kompleksowego sprzątania. Nasi Klienci, w ramach wykupionego pakietu otrzymują mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez konieczności wykonywania porządków po wyjściu ekipy remontowej.

Dodatkowym zabezpieczeniem są tutaj ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, której opiewają na łączną kwotę miliona złotych. Gwarantujemy dodatkowo w każdym przypadku realizowanie wszystkich zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem i oczywiście w terminie, bez zbędnych opóźnień i długiego oczekiwania na odbiór mieszkania bądź domu.

Wygodne i eleganckie mieszkanie w rozsądne cenie

Dzięki przygotowanej przez naszą firmę Perfect Construction ofercie, można oszczędzać swoje pieniądze i mieć pewność korzystania z pomocy najlepszych specjalistów w branży. Dostępne dla Klientów z Warszawy I Trójmiasta pakiety wykończeniowe da się dopasować nie tylko pod kątem stylu, ale także i ceny, zawsze korzystając z wszystkich udzielanych przez nas gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do kontaktu z pracownikami, którzy z przyjemnością udzielą rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania, zapewnią swoją pomoc i doradzą w wyborze najlepszego możliwego rozwiązania aranżacyjnego, dopasowanego do konkretnych potrzeb.

Zamów usługę Pakiety wykończeniowe

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz