Zostań

Naszym fanem

Zobacz naszego FB - ponad 40 tys fanów

Zobacz
Twój login

Usługa dodatkowa

Mieszkanie pod klucz

Zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego to z pewnością powód do ogromnej radości, ale jednocześnie i początek prac związanych z wykończeniem, zaaranżowaniem nowej przestrzeni i dopasowaniem jej do własnego gustu. Z pomocą naszej firmy Perfect Construction będzie to nie tylko proste, ale i tanie, przy możliwości uzyskania aż 2-letniej gwarancji na zrealizowane usługi.

O usłudze

Jako prawdziwi profesjonaliści na rynku, możemy zaproponować usługę kompleksową, w ramach której przygotujemy mieszkanie pod klucz dla każdego Klienta z Warszawy, †ójmiasta oraz bliskich okolic. Zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, zaczynając od opracowania projektu, przez realizację prac budowlanych, umeblowanie, a na sprzątaniu wszystkich pomieszczeń kończąc.

Style dopasowane do potrzeb każdego

Zapewniamy swoim Klientom opiekę najlepszych projektantów, którzy korzystając ze swojego doświadczenia, są w stanie doskonale zaaranżować każdą przestrzeń, niezależnie od jej wielkości, rozkładu pomieszczeń czy po prostu indywidualnych preferencji zamawiającego. Przygotowując na terenie Warszawy I Trójmiasta mieszkanie pod klucz, bierzemy na swoje barki między innymi:

 • prace związane z przygotowaniem projektu wstępnego i wykonawczego,
 • zakup wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych, mebli, ozdób czy oświetlenia,
 • zatrudnienie ekipy budowlanej,
 • dokładne posprzątanie na zakończenie prac.

Nasi Klienci zawsze odbierają lokale w pełni gotowe do zamieszkania, pięknie zaaranżowane, wysprzątane i pachnące świeżością, w których od razu można poczuć się dosłownie, jak w innym świecie. Udało nam się połączyć szeroki zakres prac związanych z wykończeniem mieszkania pod klucz w jedną usługę, z której efektów pełna satysfakcja jest absolutnie gwarantowana, między innymi poprzez:

 • 2-letnią gwarancję na wszystkie przeprowadzone prace budowlane,
 • zakup mebli, wyposażenia oraz dodatków od najlepszych producentów,
 • pewność realizacji powierzonych prac zgodnie z ustalonym harmonogramem i zawsze w terminie,
 • profesjonalny pakiet ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej opiewający na kwotę 1 miliona złotych.

Dodatkowo zawsze przydzielamy indywidualnego projektanta, jak i koordynatora prac budowlanych, z którymi można w każdej chwili konsultować wszystkie realizowane zadania.

Najnowsze trendy w aranżacji domów

Osobom zdecydowanym na skorzystanie z usługi wykończenia mieszkania pod klucz w Warszawie I Trójmieście możemy zaproponować jeden z 3 podstawowych pakietów:

 • klasyczny,
 • minimalistyczny,
 • nowoczesny.

W każdym z tych pakietów dostępne są do wyboru aż 3 różne style, nie tylko wyjątkowo eleganckie, ale także gwarantujące najwyższy poziom funkcjonalności każdego mieszkania. Dzięki nam będzie można rozkoszować się, chociażby pięknem wnętrza inspirowanego magicznym Paryżem (Glamour Paris), minimalistyczną dekoracją rodem z Helsinek (Minimal Helsinki) czy, chociażby klimatem nowoczesnej Barcelony (Modern Barcelona).

Oprócz tego, w ramach przygotowanych pakietów, proponujemy następujące style:

 • w pakiecie klasycznym styl Classic Vienna wypełnionym drewnem i stonowanymi kolorami oraz styl Elegant Monaco, niezwykłe połączenie klasyki z szykownymi, bogatymi zdobieniami,
 • w minimalistycznym klimacie styl Scandinavian Oslo łączący prostotę i naturalne materiały z doskonale rozświetlonym wnętrzem oraz elegancki Westin London, powiew prawdziwego, brytyjskiego klimatu,
 • pakiet nowoczesny, w ramach którego dostępny jest styl New Age Tokio, dla ludzi odważnych szukających niecodziennych rozwiązań oraz Industrial Berlin, łączący surową formę mebli oraz wyposażenia z nowoczesnymi materiałami, takimi jak szkło czy metal.

Atrakcyjne pakiety cenowe dla każdego stylu

Aby jeszcze bardziej ułatwić naszym Klientom dopasowanie usług aranżacyjnych do indywidualnych potrzeb, każdy ze stylów w ramach jednego pakietu oferowany jest w różnych zestawach cenowych. Różnią się one między innymi ilością mebli do wykorzystania, ich jakością, mnogością dodatków czy zakresem prac budowlanych lub remontowanych.

Niezależnie jednak od wyboru, w Perfect Construction zawsze gwarantujemy profesjonalne podejście. Wszystkie usługi realizujemy rzetelnie, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i w każdym przypadku udzielamy aż 2-letniej gwarancji na wykonane prace budowlane.

Szybkie i perfekcyjne przygotowanie mieszkania

Absolutnym priorytetem dla naszej firmy jest oczywiście to, aby nasi Klienci z Warszawy I Trójmiasta, którzy zlecają nam wykończenie mieszkań pod klucz, byli w pełni usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy, a same wnętrza zaskakiwały nie tylko pięknym wyglądem, ale także najwyższą funkcjonalnością.

Staramy się jednak również realizować wszystkie prace w możliwie najkrótszym terminie, ale nigdy kosztem obniżenia ich jakości. Skrupulatnie podchodzimy do przygotowywania projektów, dokładnie i z wykorzystaniem najlepszych materiałów budowlanych wykańczamy mieszkanie oraz wybieramy meble i wyposażenie od dobrych producentów. Dbamy również o bezpieczeństwo, zatrudniając najlepszych specjalistów zajmujących się wykonywaniem instalacji elektrycznej oraz podłączaniem oświetlenia, jak i montażem armatury łazienkowej czy wyposażenia kuchennego.

Zapraszamy do kontaktu już teraz. Zawsze służymy swoją poradą, dopasowując projekt stylistyczny do indywidualnych potrzeb.

Zamów usługę Mieszkanie pod klucz

Zainteresowany?

Umów się na darmowe spotkanie
i poproś o login do konfiguratora produktów

Zacznij teraz