Twój login

o nas

Perfect Construction to twój prywatny Concierge w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz pod klucz. W okresie dwóch lat mamy za sobą ponad 300 zakończonych i kompletnych inwestycji budowlanych wraz z projektami. Nasze bogate doświadczenie, współpraca z wysokiej klasy projektantami i ekipami wykonawczymi pozwala na najwyższą, jakość w jednej, rozsądniej cenie.

o nas

Video

Aktualności CSR

BEZPIECZEŃSTWO TOWICH PIENIĘDZY - RACHUNEK POWIERNICZY

Skorzystanie z rachunku zastrzeżonego/powierniczego sprawia, że bank przyjmuje rolę strażnika interesów obu stron transakcji handlowej. Kupujący przekazuje środki na specjalny rachunek, a rozliczenie transakcji następuje po spełnieniu przez sprzedającego warunków określonych wcześniej w umowie.

REKRUTACJA EKIP

W związku z rozwojem poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Zaufało nam już ponad 300 klientów!

Mamy na koncie już ponad 310 podpisanych umów w zakresie realizacji kompleksowego wykończenia pod klucz - dziękujemy!

Stary Browar - lokal Domów Hybrydowych

Mieliśmy okazję zrealizować nowe biuro i showroom dla Domów Hybrydowych w poznańskim Starym Browarze.

Renowacja loży Lechii Gdańsk

Z przyjemnością wykonaliśmy kompletny remont prestiżowej strefy VIP Lechii Gdańsk!

Działalność charytatywna sponsorska

Wspieranie innych jest dla nas ważne!

Imprezy firmowe

Każdy powód do świętowania jest dobry, a u nas ich nie brakuje!

Piękne Anioły

Jesteśmy koordynatorem i wykonawcą realizacji stowarzyszenia na Pomorzu.

Remont schroniska

Pomagamy czworonożnym ze schroniska

Piękne Anioły - akcja II

Kolejna wspólna akcje ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły!

Rozdanie nagród w konkursie PC in USE

Prezentujemy fotorelację z hucznej imprezy z okazji rozdania nagród w konkursie na najlepsze mieszkanie 2016 roku. Goście nie zawiedli!

Konkurs - Wybraliście swój ulubiony projekt!

Co tym razem wymyśliliśmy? Jako, że zanim powstanie dana realizacja, musi powstać jej projekt, głosowaliśmy na NAJLEPSZY PROJEKT z poprzedzających konkurs 12-stu MIESIĘCY.

Dni Przedsiębiorczości

Nasze drzwi są szeroko otwarte dla ludzi z pasją!

Kowale Summer Cup 2017 by Perfect Construction

24 i 25 czerwca odbędzie się Kowale Summer Cup 2017 by Perfect Construction - turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych!

Piękne Anioły - kolejna akcja!

Piękne Anioły po raz trzeci zyskają skrzydła razem z Perfect Construction i naszymi wspaniałymi sponsorami!

Piekne Anioły, wielka akcja pomocy dzieciom

Od 2016 roku aktywnie współpracujemy ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, które ma na celu stwarzanie pięknych przestrzeni dla pięknych małych ludzi. Chcemy pomagać i zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Referencje

Adam M.

Cały projekt poprowadzony bez zarzutu - projektanci zajęli się wszystkim bardzo dobrze. Nie mam zastrzeżeń.

Adrian

Team Perfect Construction zajmował się moim nowym mieszkaniem, na który miałem pomysł od dłuższego czasu. Projekt czekał tylko na realizację. Całe szczęście wszystko się udało i naprawdę jestem zadowolony z efektu.

Adam i Karolina

Razem z narzeczoną zdecydowaliśmy się właśnie na PC, bo znajoma nam ich polecała. Od razu było widać że jakościowo są lepsi od innych :) Wszystko zaplanowali dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego, co dla nas wykonali.

Alicja

Mila współpraca i dobry standard wykonawczy. Projekt potrzebował więcej czasu niż planowano, ale wszystko dobrze wyszło.

Arek

Polecam! Mają sporo klientów i właśnie z polecenia trafiłem na pierwsze spotkanie. Teraz jesteśmy już po wykończeniu, mieszkanie takie jak chciałem - bajka!

Wojtek

Firma PC to jak najbardziej firma warta polecenia. Wykonują aranżacje wnętrz na najwyższym poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy :)

Stefcia

Mają specjalistów i kompleksowo zajmują się wykończeniem. Efekt finalny jest bardzo dobry. Z rozmów z szefem Perfect Construction wynika że firma jest solidna, bo widać po pierwsze kulturę osobistą zarówno szefa jak i poszczególnych pracowników.

Rawka

Dokładność, dotrzymywanie umowy, ceny, obsługa klienta- to z pewnością atuty Perfect Construction. Wad się jeszcze nie doszukałam, a jestem z natury czepliwa. Wnioskuję więc po tym, że to solidna i godna polecenia firma.

Monika

Team Perfect Construction odnowił moje mieszkanie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak teraz wyglądają moje cztery kąty.

Maja

Firma Perfect Construction Katarzyna Kazojć pomogła rozwinąć moje umiejętności. Możliwość rozwoju przy jednoczesnej możliwości zarobku to to czego szukałam.

Developerzy i pośrednicy

Partnerzy strategiczni

Partnerzy produktowi