Piękne Anioły - wielka akcja pomocy dzieciom

Od 2016 roku aktywnie współpracujemy ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, które ma na celu stwarzanie pięknych przestrzeni dla pięknych małych ludzi. Chcemy pomagać i zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Czym zajmują się Piękne Anioły?

Stowarzyszenie Piękne Anioły już od wielu lat pomaga najmłodszym i najbardziej potrzebującym. Efektem ich prac są remonty pokoi dziecięcych, często z rodzin wielodzietnich. Dzięki takiej pomocy, dzieciaczki mają wpływ na projekt swojego nowego pokoju, zyskują przestrzeń do nauki i otrzymują własne łóżko. 

Działalność "Pięknych Aniołów" można poznać bliżej TUTAJ.

Jaki jest udział Perfect Cnstruction?

Jesteśmy głównym koordynatorem i wykonawcą realizacji stowarzyszenia na Pomorzu. Regularnie poznajemy nowe historie i rodziny, które potrzebują pomocy w postaci wyremontowania pokoju. Ta mała zmiana i kilkunastodniowa akcja, jest ogromną zmianą dla dzieci, którym lepiej dorasta się w prawidłowo przygotowanej przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z wideorelacją z poprzednich edycji, a my już teraz szykujemy się do kolejnej, trzeciej akcji - tym razem realizacja odbędzie się w dzielnicy Gdańsk - Nowy Port. Bądź z nami - zaangażuj się i zmień życie dzieciaczków!