MAJÓWKOWE DNI OTWARTE

W związku z tym, że niektórzy mają chwilę, aby do nas zajrzeć tylko w wolne dni, zorganizowaliśmy majówkę w Perfect Construction! 4 i 5 maja 2017 w godzinach 11:00 – 18:00 oraz 6 maja od 11.00 do 15.00 można było poznać bliżej tajniki kompleksowego wykończenia pod klucz i aranżacji wnętrz oraz zobaczyć, jak pracujemy.

Mimo majówki początek miesiąca był pracowity - udzielaliśmy porad przez 3 dni! Ten czas w naszym Showroomie w CH Oliwa był pełen licznych atrakcji, między innymi:

Porady architekta wnętrz za darmo!

Jakie wybrać kolory ścian, jak zmienić aranżacje wnętrza? My wiemy i dzieliliśmy się tą wiedzą - odbyły się zarówno poważniejsze, jak i luźniejsze rozmowy o najlepszych i najczęściej stosowanych rozwiązaniach, o naszych dotychczasowych realizacjach, a także o mnóstwie ciekawych pomysłów na wnętrza.

Torby prezentowe!

W każdej znalazły się upominki-niespodzianki... i nie była to kolejna smycz ani długopis :)

Było pysznie!

Zadbaliśmy o smaczne i zdrowe ciasta - przekąski, które umilały rozmowy - a każdy wie, że przy kawałku pysznego ciasta rozmowy toczą się o wiele lepiej ;)

Wykład pt. Ile kosztuje wykończenie pod klucz?

Mieszkanie wykończone we własnym guście to spełnienie marzeń, ale też spory zestaw mniejszych i większych prac. Projekt, materiały, ekipa remontowa… Podpowiadaliśmy, ile to kosztuje i na co warto zwracić uwagę przy planowaniu budżetu. Wykład miał miejsce każdego dnia o godzinie 14:00.

A do tego próbniki, kolory, masa żartów i dobre towarzystwo! 

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie wszystkim, którzy zastanawiają się nad wykończeniem i odświeżeniem swoich wnętrz, a także tym, którzy po prostu interesują się tematami z zakresu "home&design".

Wkrótce kolejne dni otwarte pełne porad!