Co znaczy kompleksowe wykończenie pod klucz?

Kompleksowe wykończenie pod klucz - co jest w nim zawarte? Dlaczego warto zdecydować się na taką opcję wykończenia? Odpowiadamy na te i inne pytania!

Perfect Construction to jedyne tak kompleksowe, bogate i bezpieczne wykończenie pod klucz – sprawdź już dziś! Nie ryzykuj remontu samodzielnie! Wyróżnia nas fachowe podejście do każdego ze zleceń, a bogate portfolio jest potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu. Każdy pakiet, który oferujemy, składają się z licznych elementów, które w całości zawierają się w cenie. Co zawarte jest w każdym z naszych pakietów?

Wsparcie w zakresie zakupu i projektu, w tym m.in.:

- pomoc w wyborze mieszkania,

- doradztwo dedykowanego projektanta pracującego na wyłączność w ekipie projektowania (możliwość wyboru i zmiany projektanta lub biur w trakcie projektu),

- dokładna inwentaryzacja z pomiarami, która pozwoli na zweryfikowanie karty mieszkania otrzymanej od dewelopera,

- wizualizacje projektowanych pomieszczeń w standardzie 3D,

- projekt wykonawczy zawierający komplet rysunków technicznych, listę zakupową wraz z ilościami produktów oraz rysunki wszystkich zabudów meblowych (bez względu czy zdecydują się państwo na ich zakup czy też nie).

Wykonawstwo oraz prace budowlane z materiałami, w tym:

- zakup, transport oraz magazynowanie wszystkich produktów,

- pakiet prac budowlanych i niezbędnych materiałów wykończeniowych: malowanie, szpachlowanie i cekolowanie wraz z materiałami, drzwi wraz z montażem, podłogi i listwy, kompleksowe wykończenie łazienki - umywalka, zabudowy, WC, kabina prysznicowa lub wanna, płytki ceramiczne, lustro, baterie, oświetlenie, osprzęt hydrauliczny i elektryczny, całość niezbędnej chemii budowlanej i zabezpieczeń oraz wiele więcej!

Obsługa w trakcie oraz nadzów przed i po pracy, to znaczy:

- stały nadzór koordynatora robót,

- gwarancje: terminu realizacji oraz na produkty i materiały, 2-letnia gwarancja na wykonane prace,

- sprzątanie po remoncie.

Zainteresowany? Sprawdź już teraz:  

tel.: 58 739 63 03

mail: Turn on JavaScript! , Turn on JavaScript!