Twój login

PR

Piekne Anioły, wielka akcja pomocy dzieciom

Od 2016 roku aktywnie współpracujemy ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, które ma na celu stwarzanie pięknych przestrzeni dla pięknych małych ludzi. Chcemy pomagać i zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Czym zajmują się Piękne Anioły?

Stowarzyszenie Piękne Anioły już od wielu lat pomaga najmłodszym i najbardziej potrzebującym. Efektem ich prac są remonty pokoi dziecięcych, często z rodzin wielodzietnych. Dzięki takiej pomocy, dzieciaczki mają wpływ na projekt swojego nowego pokoju, zyskują przestrzeń do nauki i otrzymują własne łóżko. Działalność "Pięknych Aniołów" można poznać bliżej TUTAJ.

Jaki jest udział Perfect Cnstruction?

Jesteśmy głównym koordynatorem i wykonawcą realizacji stowarzyszenia na Pomorzu. Regularnie poznajemy nowe historie i rodziny, które potrzebują pomocy w postaci wyremontowania pokoju. Ta mała zmiana i kilkunastodniowa akcja, jest ogromną zmianą dla dzieci, którym lepiej dorasta się w prawidłowo przygotowanej przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z wideo-relacją z poprzednich edycji, a my już teraz szykujemy się do kolejnej, trzeciej akcji - tym razem realizacja odbędzie się w dzielnicy Gdańsk - Nowy Port. Bądź z nami - zaangażuj się i zmień życie dzieciaczków!