Twój login

PR

Konkurs - Wybraliście swój ulubiony projekt!

Co tym razem wymyśliliśmy? Jako, że zanim powstanie dana realizacja, musi powstać jej projekt, głosowaliśmy na NAJLEPSZY PROJEKT z poprzedzających konkurs 12-stu MIESIĘCY.

Głos naszych fanów jest dla nas najważniejszy, dlatego zaprosiliśmy wszystkich do udziału w zabawie. Głosowanie odbywało się w formie pozostawienia pod wybraną aranżacją "Like", udostępnienia lub napisania komentarza. Każda osoba mogła zagłosować, używając wszystkich 3 metod. Głosować można było na dowolną ilość projektów ;)

Punkty liczyliśmy następująco:

• like dla projektu - 1 punkt
• komentarz dla projektu - 3 punkty
• udostępnienie projektu na swojej tablicy - 5 punktów (udostępnienie danego projektu, a nie całego postu).

Głosowanie odbywało się pomiędzy 17.03. a 23.03.2017.

Wygraną w konkursie był VOUCHER O WARTOŚĆI 1000 ZŁ NA DOWOLNY CEL W HOTELU SHERATON SIECI SPG (nagrodę otrzymał projektant, jak i właściciel projektu).

Po zliczeniu głosów, projektem nr 1 okazał się projekt 251, którego autorem jest Anna Szczepanowska i zdobył aż 507 punktów! Gratulujemy! Jest to mieszkanie w pakiecie Premium, metraż 59,66m2, Euro Styl, Osiedle Impuls. Mocny męski styl zaprowadził projekt na szczyt :)

Na kolejnych miejscach znalazły się :

2. Projekt 222 - 340 punktów
3. Projekt 207 - 267 punktów
4. Projekt 227 - 211 punktów

Chcieliśmy podziękować Wszystkim uczestnikom konkursu oraz wszystkim głosującym. Jesteście Wielcy! Zwycięzcom w naszych jak i w Waszym imieniu - gratulujemy :) Dzięki!